Vaše názory a přípomínky nás zajímají

Re: Re: Proč Kulturně!???

Petr Eliška | 13.10.2010

Vážený pane Jeslínku,
"nikde nevystupuje" myslíte pondělní diskuzi v kině, kam se bohužel z pracovních důvodů / vyučuje na PedF UK v Praze / nemohla dostavit?

Děkuji za odpověď

Re: Re: Re: Proč Kulturně!???

Pavel Jeslínek | 13.10.2010

Ano, tak tohle vysvětlení beru. Škoda, že nemohla.Možná, že kdyby na diskuzi vystupovala ona, tak bych Vám i dal hlas. Po Vašem vystoupení, děkuji nechci.

Re: Re: Re: Re: Proč Kulturně!???

Lucie | 13.10.2010

A co vas tak pobourilo konkretne? Rekl neco, co by nebyla pravda?

Re: Re: Re: Re: Re: Proč Kulturně!???

Petr Eliška | 13.10.2010

Vážený pane Jeslínku,
děkuji za názor, všem se zavděčit nemohu.

Hezký den

Re: Re: Re: Re: Re: Proč Kulturně!???

Pavel Jeslínek | 13.10.2010

Kritika, kritika a zase jen kritika bez návrhů a žádná řešení jak stav věcí zlepšit. Mám pocit, že až dosud jsem nežil v Lysé, ale v nějakém městě z nějaké banánové republiky. Ještě, že Kulturně je to "světlo na konci tunelu".

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč Kulturně!???

Petr Eliška | 14.10.2010

Pane Jeslínku,
naše sdružení vzniklo z potřeby změnit nekulturní chování současného vedení města, proto jsme a musíme být kritičtí.

Pokud souhlasíte se:

špatnými investicemi - viz. Masaryčka - cca 53mil. z městského rozpočtu, dotace však necelé 3 miliony, letní kino - 4,5 mil. a přesto nevyhovující

špatným nakládáním s veřejným majetkem (příkladem: město pronajíma panu Renglovi, známému pana Havelky, výlepní plochy za 16 tis. korun ročně úmorem, přitom jen výlep akcí v kině stál přes 150 tisíc / přitom s 50% slevou /

neodborností lidí v poradních komisích / odbor kultury vede paní Snížková, tchýně pana Havelky, obchodnice potravinami /

roční finanční podporou hlavního kulturního subjektu ve městě stejnou částkou jako veřejné záchodky / cca 450 tis. /

s nekoncepčností, absencí systematického plánu rozvoje

Cenzurou listů

atd...

Pak chápu, že Vám kritika vadí. Návrhy určitých zlepšení najdete v našem programu či ve článcích s ním.

Určitě nejsme "světlo na konci tunelu", stačilo by nám, aby vedení města fungovalo na principech selského rozumu a fungovalo pro nás, své obyvvatele.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč Kulturně!???

Petr Eliška | 14.10.2010

oprava: paní Snížková samozřejmě nevede odbor kultury, ale je předsedkyní kulturní komise

Re: Proč Kulturně!???

Petr Eliška | 13.10.2010

Vážený pane Bruno,
těší mě Váš zájem o mou osobu a jsem velmi rád, že jste zavítal na veřejné necenzurované fórum našeho sdružení / u většiny ostatních kandidujících subjektů podobné veřejné fórum neexistuje!

Panu Šturmovi, vzhledem k jeho politickému přesvědčení a vyznání, odepisovat nebudu.

Paní Mgr. Marková neuvádí jméno konkrétního kandidáta, tím pro mne tento příspěvek ztrácí na serióznosti.

Jelikož jste určiě na besedě byl, věděl byste, že na shodný příspěvek a výtky jsem tam odpovídal panu Horváthovi z ODS. Náš program i cíle naleznete zde, na našich webových stránkách. Naleznete zde i můj projev z pondělí, ve kterém můžete nalézt například i informace o stavu, potřebě a důležitosti kultury ve společnosti.

Ano, pane Bruno, nejsem kompetentní ve všech otázkách, právě proto je důležité být obklopen kompetentními lidi.
Rád bych Vás však, pokud se cítíte být kompetentní v otázkách svědomí lidí, požádal o setkání a pár dobrých rad.

Jsem rád, že jste se podepsal celým jménem a že mezi nás opět zavítáte.

Děkuji

Re: Re: Proč Kulturně!???

Mgr. Veronika Marková | 13.10.2010

Vážený pane Eliško,
je-li pro Vás neseriózní můj příspěvek proto, že neuvádím konkrétní jméno kandidáta, svoji "chybu" napravím. Opět opakuji, že jsem očekávala, že se dotyčný k celému případu vyjádří sám a podá "kulturní" vysvětlení. Jedná se o statika pana Ing. Černohorského. K jeho obhajobě ještě musím dodat, že po manželově telefonické intervenci vzal celou transakci zpět, my jsme mu vrátili jím vypracovaný statický posudek a on nám vrátil peníze (účetního dokladu na cenu i s daní, který nám slíbil vhodit do schránky, jsme se však před tímto "stornem" nedočkali).

Re: Re: Re: Proč Kulturně!???

Petr Eliška | 14.10.2010

Vážená paní Mgr. Marková,
pokud někoho obviním a neuvedu konkrétní skutečnosti a fakta, pak je takové obvinění zcela logicky neseriózní. Děkuji Vám proto za nápravu.

Pana Černohorského na Váš příspěvek upozorním a požádám o reakci.

Přeji příjemný den

<< 608 | 609 | 610 | 611 | 612 >>

Přidat nový příspěvek