Vaše názory a přípomínky nás zajímají

Špatná adresa

Lucie Jursikova | 09.10.2010

Kino neni na namesti Premyslovcu, ale na Husove namesti.. :))

Kulturně?

Mgr. Veronika Marková | 07.10.2010

Dobrý den, velmi mě zaujal Váš slogan "Kulturní jednání", zvláště ve spojení s jedním z Vašich kandidátů. Naše zkušenost s tímto člověkem moc "kulturní" nebyla. Když jsme si u něj objednali službu a měla jsem zaplatit předem dohodnutou cenu, požadovala jsem doklad o zaplacení. Jeho odpověď však zněla, že pokud budu chtít doklad, pak mi bude k ceně ještě připočítána daň. Zaplatila jsem tedy cenu navýšenou o daň, doklad o zaplacení jsem ale stejně nedostala, protože dotyčná osoba u sebe ani příslušný bloček formulářů neměla. Nemám důkaz, že nejsme jediní s touto zkušeností, ale mám subjektivní dojem, že jediní nebudeme. Kde bere tento člověk odvahu kandidovat za hnutí s názvem Kulturně!?

Re: Kulturně?

Lucie | 08.10.2010

A o koho se jedna (znam skoro vsechny osobne) a docela by me to zajimalo?? Diky

Re: Re: Kulturně?

Mgr. Veronika Marková | 12.10.2010

Mohu zde jméno tohoto člověka pochopitelně zveřejnit. Dotyčný se však určitě poznal sám, nemá-li krátkou paměť (i když je pravda, že celá událost je z jara roku 2006) a ráda bych, kdyby se k tomu nejprve sám vyjádřil.

Re: Re: Re: Kulturně?

Lucie | 12.10.2010

Ono se to tezko posoudi, kdyz jsme nikdo nebyli u toho, jak jste se domlouvali, obzvlast, kdyz je to zalezitost stara 4 roky. Je pravda, ze se mi taky stalo, ze mi nekdo nabidl cenu a pak chtel vic (+DPH) a tvaril se, ze je to snad samozrejmost - oni dost casto v urcitych oblastech automaticky pouzivaji ceny bez DPH, naucila jsem se na to okamzite ptat, protoze zvlast treba u vystoupeni kapel nebo divadel se rozhodne nejedna o zanedbatelnou castku..

Re: Re: Re: Re: Kulturně?

Mgr. Veronika Marková | 13.10.2010

Pan Ing. Černohorský po mně požadoval cenu vyšší o DPH pouze v případě, že budu vyžadovat účtenku. To je trochu něco jiného...

Re: Kulturně?

Vladimír Černohorský | 14.10.2010

Dobrý den. Na celou událost si pamatuji a rozhodně se nezříkám zodpovědnosti. Mohu Vám pouze napsat svůj názor na věc a snad to trochu poopraví Váš nepříznivý dojem z mého jednání. Zpracoval jsem na Vaši žádost statický posudek na stavební úpravu ve Vašem bytě za domluvenou cenu 1.000,-Kč. Trochu jsem zapomněl na skutečnost, že jsem se čerstvě stal plátcem DPH (byli jste můj první případ po mém přihlášení k plátcovství) a že tedy je nutno o tuto částku navýšit cenu (v té době 19%, tedy 190,-Kč). To jsem Vám ale sdělil až při odevzdání posudku, což je samozřejmě moje chyba, za kterou jsem se omluvil. Vy jste dodatečně nesouhlasili s navýšením ceny, což je samozřejmě Vaše plné právo. Já jsem svou chybu uznal, posudek jsem si vzal zpět a peníze jsem Vám vrátil s náležitou omluvou a uznáním své chyby. Jestli se Vám mé jednání zdá nekulturní tak je to samozřejmě možné, ale já si myslím, že jsem se zachoval vůči Vám férově. Prostě jsem udělal chybu a snažil jsem se ji napravit. A mohu Vám říci, že po tomto případu se již nic podobného neopakovalo. Prostě jsem se poučil. Mrzí mě, že jste si ze setkání se mnou odnesli špatný dojem, ale s tím asi už nic neudělám.

Kulturně! u nádraží a se svařákem

M.Varta | 05.10.2010

Díky za dnešní předvolební svařáček u nádraží v Lysé - bylo to velmi příjemné čekání na vlak. Protože nebydlím v Lysé a nemohu vás podpořit svým hlasem, chci vám alespoň popřát úspěch ve volbách a následném prosazování svého programu. Ještě jednou díky.

Re: Kulturně! u nádraží a se svařákem

Petr Eliška | 05.10.2010

My děkujeme pěkně za díky...(o: Rádi děláme lidem radost! Mějte se krásně a běžte k volbám, ať už je to kdekoliv.

Volební program

JÁN Šturm | 28.09.2010

Vážení,pozorně jsem si přečetl Váš vol.program, který je mi sympatický, ale v některých oblastech nereálný.Potvrzuje mi to Sdružení Lysá 2010,které bylo v koalici a nepodařilo se mu splnit první 4 priority voleb.programu.
Potěšilo mne,že jste zaujali negativní postoj k tomu,že radnice má dva zástupce starosty.Aby ODS mohla vládnout podle svých představ,tak vytvořila "trafiku",která městskou pokladnu přišla cca na 2 mil.korun!!!Mohly se použit např. na kulturu.
Potřeba dokončení obchvatu města a vybudování domova důchodců budou asi ve všech vol.programech.Věřím, že jste již podpořili svým podpisem petici,kterou iniciovali zastupitelé a kandidáti do ZM za KSČM.Petice bude předána na Krajský úřad.
Jsem rád,že chcete, aby v ZM o veřejných záležitostech rozhodovaly osoby věcně,slušně,aktivně a se znalostí věcí.Počas mého skoro 9-ti letého působení v ZM jsem toto velmi často
postrádal.

<< 609 | 610 | 611 | 612 | 613 >>

Přidat nový příspěvek